KOBIETA I PIENIĄDZE. 7 KROKÓW EDUKACJI FINANSOWEJ DLA KOBIET

 

kobieta i pieniądze

 

 

Borykasz się z problemami finansowymi?

Nie wiesz, co zrobić, aby pieniądze nie przeciekały Ci przez palce?

Chcesz zadbać o swoją finansową przyszłość?

 

           

Jeśli szukasz odpowiedzi na tak postawione pytania oraz sposobów na poprawę swojego życia finansowego, to ta książka jest właśnie dla Ciebie .

Autorka w bardzo przystępny i angażujący sposób uczy jak krok po kroku, zająć się swoimi finansami, tak aby wyjść na prostą w jak najkrótszym czasie, a następnie zadbać o spokojną przyszłość. Skutecznie motywuje nas do działania. Na przejrzystych przykładach pokazuje, że zarządzanie finansami osobistymi jest nie tylko prostsze, niż się wydaje, ale przynosi też wymierne korzyści, niezależnie od wielkości budżetu.

Dzięki zastosowaniu wskazówek i przedstawionych metod mamy pewność, że nasza kondycja finansowa się poprawi, a my zdobędziemy wiedzę i siłę do dalszego rozwoju. Jest to potężny zastrzyk energii na drogę, której celem jest nasza niezależność finansowa.

„Kobieta i pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet” jest punktem zwrotnym w naszym życiu. Jest to jedna z najlepszych książek edukacyjnych dla kobiet, które poszukują inspiracji, motywacji i wiedzy z zakresu finansów osobistych.

Wiedza podana w bardzo przystępny sposób. Wzbogacona jest osobistymi doświadczeniami autorki, pokazującymi, że pieniądze mogą uczynić wiele dobrego, jeśli wiemy, jak o nie zadbać i jak je pomnażać. [/su_column]

 

O Autorce
Dominika Nawrocka, przedsiębiorca i inwestorka, zawodowo związana z branżą marketingową.

Prowadzi firmy specjalizujące się w marketingu i wsparciu sprzedaży w internecie. Z powodzeniem wprowadza kolejne marki na rynek, inspiruje i wspiera kolejne pokolenia przedsiębiorczych kobiet.

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej (studia doktoranckie). Przez 10 lat związana z międzynarodowymi i polskimi korporacjami, gdzie kierowała zespołami konsultantów, a także zarządzała projektami komunikacyjnymi dla ponad 35 polskich i światowych marek. Propagatorka edukacji finansowej dla kobiet.

 

 

Tytuł : Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet

Autor : Dominika Nawrocka

Wydawnictwo : Złote Myśli

Cena : e-Book 29,00 zł , książka 49,00

e-Book dostępny w formatach : PDF, EPUB, MOBI

e-BOOK Kupuję KSIĄŻKA Kupuję

 

SPRAWDŹ CENY W INNYCH KSIĘGARNIACH:

 

 

 

Kobieta i Pieniądze
  • Polecana książka

  • Zapisz się do newslettera

    Najnowsze artykuły, porady, wiadomości prosto na Twoją skrzynkę. W podziękowaniu otrzymasz kupon rabatowy na wybrane przez siebie usługi.

    Chcę otrzymywać najnowsze artykuły ( można zrezygnować w dowolnym momencie )

    FreshMail.pl